"قوانین و مقررات"

 

 

تاریخچه شرکت :

شرکت تعاونی صنایع فلزی مبتکر با هدف تولید انبوه تنور گازی خانگی ، کباب پز خانگی و کابینت آشپزخانه به شماره ثبتی  ۴۷۵۲ در اداره ثبت اسناد و املاک گنبد کاووس به ثبت رسیده است.

شرکت مبتکر به مدیریت آقای قربانعلی سپهرپور که دارای سابقه مدیریت فنی در صنایع فلزی حدید، تجربه حضور در هیئت رئیسه اتحادیه فلزکاران گنبد کاووس و دارای تجربه بالا در ساخت محصولات فلزی میباشد.

شرکت مبتکر افتخار دارد از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرده و با سابقه مدیریتی ۳۰ ساله و با بهره گیری از کادر فنی با تجربه و ماشین آلات جدید و داشتن مجوزهای قانونی، جای خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مصنوعات فلزی استان گلستان در سطح کشور و صادرات به کشورهای همجوار (ترکمنستان ،افغانستان و عراق) حفظ نماید.

همچنین شرکت مبتکر افتخار حضور در نمایشگاه های بین المللی و همایش های مربوط به محصولات فلزی را دارا میباشد.

” شعار ما همیشه این بوده است       کیفیت بالای تولید   جلب رضایت مشتری ”

 اهداف و رویکرد:

در جهت تولید و اشتغال و با استعانت از خداوند منان در راستای تحقق شعار اندیشه ما کیفیت محصول ، هدف ما تولید و عرضه به تمام استان های ایران با همت و تلاش در جهت آینده ای روشن و پایدار برای استان و کشور عزیزمان ایران برای نیل به خودکفایی برای هر خانواده ایرانی یک تنور ساخته و در راه صادرات به کشورهای همجوار گام های بلندی برداشته ایم و درصدد گسترش و تثبیت آن هستیم.

 

هموطن گرامی (مشتری محترم)

استقبال کم نظیر شما خریداران عزیز ما را بر آن داشت تا در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با تولید محصولی با کیفیت و برتر برای عرضه در بازارهای داخلی و صادرات، با تلاش و همت مدیریت و کارکنان شرکت برای رسیدن به اهداف عالی سازمان که همان ترقی و افتخار برای ایران عزیز و رعایت حقوق مصرف کنندگان است، ضمن اخذ گواهینامه ایزو 9001:2008 مدیریت کیفیت از شرکت سویسرت آلمان و پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان ملی استاندارد ایران خدمتی متمایز در شان ایرانی ارائه نمائیم، زیرا ایرانی لایق بهترین ها است و همه افتخارات، رشد و تعالی و پیشرفت در تولید و صادرات را مدیون شما خوبان هستیم. با کمال احترام از حسن سلیقه و انتخاب شما در خرید از محصولات مبتکر که با حداقل سود عرضه می شود تشکر و قدردانی نموده و از ادامه همکاری با شما به خود می بالیم.

مجوز ها :

ثبت شرکت به شماره 4752 – اخذ پروانه بهره بردای از صنایع و معادن-اخذ ایزو مدیریت کیفیت 9001:2008 – گواهی برند رسمی مبتکر از اداره مالکیت های صنعتی ایران-اخذ گواهی استاندارد ملی ایران-گواهی ایران کد – مجوز فعالیت از سازمان فنی و حرفه ای کشور-مجوز شناسه ملی – لوح تقدیر از ادارات محترم تعاون، صنعت معدن و تجارت و همایش های استانی تعاونی برتر-همایش مشتری مداری  و مشتری گرایی و ده ها مجوز دیگر.

خدا را شاکریم که :

امروز آوازه کیفیت تنور گازی مبتکر از مرز های ایران گذشته و در کشورهای همسایه جایگاه ویژه ای پیدا کرده، صادرات محصولات مبتکر برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران عزیز و استان همیشه سبز گلستان و شرکت تعاونی مبتکر گنبد افزوده است.

شما با خریدتان موجب اشتغال حداقل 15 نفر جوان به صورت مستقیم و حداقل 250 نفر به صورت غیر مستقیم شده اید که اینشاء اله در آینده با حمایت های شما بیشتر خواهد شد.

نکته مهم:

امروزه بدلیل گستردگی تولید تنور در ایران و بعلت عدم کنترل و نظارت از سوی ادارات، سازمان ها، مجامع امور صنفی و اتحادیه ها، محصولات مشابه بسیار

 بی کیفیت و غیر استاندارد در مکان ها و کارگاه های غیر قانونی و بدون مجوز تولید و در هر مغازه و فروشگاهی عرضه میشود. استفاده از آنها برای خانواده ها و کاربران می تواند بسیار زیان بار و خطر آفرین باشد.

موارد و عوامل تولید بی کیفیت و غیر استاندارد که میتواند باعث بروز حادثه و خطر شود:

1- استفاده از لوازم و مواد غیر استاندارد

2- عدم کنترل دمای داخل فر

3- عدم کنترل گرمای بدنه یا نبود عایق بندی

4- عدم تعویض قطعه موقع خرابی به علت اینکه قطعه ثابت بوده و جوش خورده

5- استفاده از ورق بی کیفیت و درجه 2 برای بدنه             

6- عدم کنترل و اندازه گیری گاز خطرناک مونوکسید کربن داخل تنور که در صورت سوخت نامناسب شعله ها میتواند بسیار مضر و خطرناک باشد.

خریدار محترم:

پر واضح است تنور گازی مبتکر ( فر یا بریان کن مستقل رومیزی) که هم اکنون در اختیار شما کاربران عزیز در سراسر ایران و کشور های دیگر قرار دارد پس از انجام آزمایشات فراوان فنی و تست نهایی بیش از پنجاه آیتم توسط کارشناسان آزمایشگاه فنی مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران واقع شده است محصولی ایمن و مطمئن برای شماست. عبور موفق از همه این آزمایشات یعنی تامین سلامت، امنیت، آسایش و آرامش شما کاربران گرامی در استفاده از تنور گازی استاندارد مبتکر.

نتیجه :

طبق نظریه و اذعان خریداران محترم تنور گازی ( فرگازی) مبتکر: از استحکام، زیبائی و کیفیت عالی در پخت انواع نان محلی کیک و شیرینی، مرغ بریان، گوشت و ماهی و پیتزا و ... برخوردار بوده، کار با آن بسیار راحت ایمن و لذت بخش است.

فیلم ها و کلیپ های ارسالی مشتریان از سراسر ایران و آموزش استادان مجرب و بین المللی در عرصه پخت و پز و آشپزی با تنور گازی ( فر گازی ) مبتکر از نحوه طبخ و تهیه انواع نان محلی، کیک و شیرینی و ... بصورت حرفه ای این مهم را تایید و اثبات می کند. که در سایت رسمی شرکت با نام خودشان قابل مشاهده است.

مزایای منحصر به فرد تنور گازی ( فر گازی ) استاندارد مبتکر:

1- طراحی زیبا 2- استفاده از ورق ضخیم 40% درجه یک تایوان 3- فریم و اسکلت مقاوم به جهت رعایت نکات فنی 4- پیچی بودن بیشتر قطعات جهت امکان و تهسیل در موقع تعویض و خرابی 5- استفاده از پشم شیشه(عایق گرما در جداره میانی بدنه و سقف ) جهت کنترل دمای بدنه 6- استفاده از شیشه مقاوم 5 میل سکوریت شفاف جهت روئیت مواد داخل فر 7- استفاده از میلگرد و تسمه قوی برای هدایت صفحه چدن 8- کنترل گرمای بدنه فر 9 – اندازه گیری و کنترل گاز مونوکسید کربن داخل فر 10- استفاده از شعله پخش کن جهت داشتن حرارت یکسان در سطوح زیرین صفحه چدنی ( ساج ) 11- داشتن کارتن سفید چهار رنگ صادراتی با بسته بندی رایگان 12- دفترچه راهنمای مصرف و آموزش 13- قابلیت استفاده با گاز شهری و گاز مایع (کپسول) 14- تعویض آسان ناوزل جهت تغییر نوع گاز مصرفی( گاز شهری یا کپسولی ) 15-قابلیت نصب جوجه گردان بر روی تنور های بزرگ مبتکر 16- قابلیت نصب سینی شیرینی پزی بر روی همه مدل های تنور گازی ( فرگازی ) مبتکر 17- استفاده از پایه های پیچی جهت ریگلاژ و تراز کردن 18-استفاده از پل های چهار خم در هنگام نصب سینی شیرینی پزی در داخل تنور گازی ( فر گازی مبتکر ) جهت گردش منظم گرمای داخل 19-استفاده از شعله بالای یکسره و مقاوم به جای لوله آلومینیومی و مهره مغزی که در حمل و جابجایی موجب شکستگی و نشت گاز میشد 20- حذف ورق اضافه در بغل بدنه تنور ( محافظ لوله آلومینیومی ) در تنور های غیر استاندارد  21- تعبیه شبکه های تهویه در جلوی تنور جهت ورود اکسیژن و خروج کربن اضافه با استفاده از قالب شبکه مخصوص 22- استفاده از قطعات و لوازم گاز سوز استاندارد 23- کنترل و تست نهائی توسط واحد کنترل کیفیت 24- بهره گیری از افراد مجرب و با تخصص کافی در تولید تنور گازی ( فرگازی ) مبتکر

حرف آخر (تصمیم با شما هموطن گرامی ) :

خرید محصول بی کیفیت غیر استاندارد= نگرانی، اضطراب و استقبال از خطر برای خود و خانواده

خرید محصول استاندارد = آرامش، امنیت و سلامت

 

"""به امید روزی که فرهنگ استفاده از محصولات استاندارد در ایران همگانی و نهادینه شود"""

با تشکر روابط عمومی و تبلیغات شرکت تعاونی مبتکر

 

نمای ساختمان دفتر مرکزی شرکت مبتکر :

 

 

محیط کارخانه مبتکر واقع در شهرک صنعتی:

 

 

پرسنل شرکت:

 

 

محیط کار شرکت:

 

 

مدیریت شرکت:

 

پروانه بهره برداری:

 

ایزو و استاندارد:

 

 

 

لوح های تقدیر: